مهاجرت کاری به ترکیه

یکی از روش هایی که افراد برای مهاجرت به کشور Turkey انتخاب میکنند اقامت کاری ترکیه می باشد ، دریافت این روش از اقامت با توجه قوانینی مشخص که توسط دولت ترکیه وزن شده است برای اتباع خارجی در نظر گرفته می شود . برخی افراد با توجه به توانایی و مهارتی که در اختیار دارند به دنبال راهی برای مهاجرت به کشوری دیگر ، از جمله ترکیه هستند . کشور ترکیه بر اساس قانون 4817 برای کار اتباع خارجی در این کشور سه روش را تعریف کرده است که در ادامه و در بخش مربوط به شرایط و پیش نیاز ها به آن می پردازیم . در حال حاضر این کشور جزو بیست کشور برتر در حوزه رشد اقتصادی می باشد و طبیعی است افراد برای پیشرفت به دنبال کشوری با شرایط مناسب اقتصادی هستند . یکی از مهمترین دغدغه ی افراد قبل از مهاجرت به کشور ترکیه ، موضوع کار و شرایط اخذ ویزای کار در ترکیه 2019 است که شما را با پروسه مهاجرت به این شیوه خواهیم کرد .مشکلات کار در ترکیهکار در ترکیه 2019

اقامت کاری ترکیه 2019

همانطور که گفته شد ، یکی از روش های دریافت اقامت موقت و دائم کشور Turkey فعالیت کاری و شاغل شدن در این کشور می باشد ، قبل از اقدام به مراحل مهاجرت به این شیوه باید یک مهارت قابل دفاع داشته باشید . مهارتی که در سطح بالا توانایی انجام آن را داشته باشید و به نوعی خبره در حوزه فعالیتی خود باشید .  طبق قوانینی که در کشور ترکیه برای اشتغال اتباع خارجی در نظر گرفته شده است ، تخصص و حرفه ی افراد و خبره بودن آن ها یکی از ایتم های مهم می باشد و در کنار آن تسلط به زبان ترکی استانبولی و در برخی مواقع زبان انگلیسی از جمله مواردی است که به عنوان یک پیش نیاز برای اقدام به اشتغال نیاز دارید . با توجه به ورود و افزایش میزان اتباع خارجی به این کشور شرایط برای بدست آوردن یک کار مناسب سخت تر از گذشته شده است . اما در صورتیکه شما مراحل گفته شده را به خوبی پشت سر بگذارید و شرایط پذبرش کار در این کشور را بپذیرید چالش های پیش رو برای شما کمتر خواهد شد و می توانید با یک شرکت ترک همکاری داشته و فعالیت خود را آغاز کنید . تنها در این صورت می باشد که شما میتوانید برای دریافت اقامت دائم و موقت اقدام نمایید .

در نظر داشته باشید ، این روش مهاجرت تنها یکی از راه های اقامت می باشد ، جرا که روش هایی نظیر سرمایه گذاری ، اقامت تحصیلی ، ازدواج در کشور در ترکیه از دیگر روش های دریافت اقامت Turkey  می باشد .

 

از طریق شماره واتس اپ با مشاوران ما در ارتباط باشید