تحصیل در ترکیه

بسیاری از افراد برای اینکه ادامه تحصیلات خود در شرایط متفاوتی انجام دهند و گاها از امتیازات بیشتری برخوردار شوند برای مهاجرت از طریق تحصیل اقدام میکنند ، بسیاری از هموطنان ما برای ادامه تحصیل به دنبال راه حلی برای مهاجرت تحصیلی به ترکیه هستند ، کشور ترکیه کشوری اوراستایی به شمار می رود به طوری که نیمی از کشور در آسیا و بخش دیگر آن در اروپا قرار گرفته است و از آنجایی که این کشور با کشور عزیزمان ایران هم مرز بوده ، اغلب دانشجویان و دانش آموزان ایرانی این کشور را به عنوان به مقصد تحصیلی خود انتخاب میکنند . تحصیل در ترکیه امکان این را برای شما فراهم میکند تا از فرصت های آموزشی در مقیاس بزرگ تر و جهانی استفاده نمایید و روشی برای استفاده از بورس تحصیلی از دانشگاه های مطرح و معتبر جهانی را برای شما فراهم می سازد .

تصویر تحصیل در ترکیه

اقامت تحصیلی ترکیه

اقامت تحصیلی در کشور ترکیه در مقاطع و رشته های مختلف تحصیلی از جمله : دبیرستان ، دیپلم ، کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا ( دوره های پزشکی : تحصیل در ترکیه دندانپزشکی )

هزینه تحصیل در ترکیه 2019

هزینه تحصیل در ترکیه 2019

برای اینکه یک دانشجو تحصیل خود را در کشور ترکیه در مقاطع مختلف ادامه دهد ، هزینه ها بر اساس شرایط متفاوت تعریف می شود از هزینه های تحصیلی در رشته ها و مقاطع مختلف گرفته تا هزینه زندگی دانشجویی در ترکیه ، مراحل گرفتن ویزای تحصیلی ترکیه و ... که می تواند در شرایط مختلف متفاوت باشد . هر کدام از این موارد دارای ویژگی های بخصوصی هستند که می تواند تاثیر بسزایی در هزینه های شما داشته باشد . فارغ از هزینه های زندگی در این کشور ، هزینه های تحصیلی در دانشگاه های دولتی و خصوصی متفاوت می باشد ، همچنین با توجه به مقطع و برنامه تحصیلی شما هزینه تحصیل شما تغییر میکند . به همین جهت همکاران ما در مهاجران پارسی آماده پاسخگویی شما می باشند و شما را با شرایط تحصیل در ترکیه بیشتر آشنا خواهند کرد .

مشاوره رایگان

parallax background

مهاجران پارسی پلی برای مهاجرت تحصیلی به ترکیهتحصیل در دانشگاه های معتبر ترکیه

دانشگاه آنکارا
دانشگاه حاجت تپه
دانشگاه دوکوزایلول
دانشگاه بیلکنت
دانشگاه خاورمیانه
دانشگاه اژه

دانشگاه کارادنیز
دانشگاه مرمره
دانشگاه فنی استانبول
دانشگاه بوغازیچی
دانشگاه آناتولی
دانشگاه فنی ییلدیز

دانشگاه معمار سینان
دانشگاه استانبول
دانشگاه غازی
دانشگاه چوکوروا
دانشگاه آتاتورکاز طریق شماره واتس اپ با مشاوران ما در ارتباط باشید