اقامت دائم ترکیه

وقتی صحبت از کشور زیبای ترکیه با شهرهای توریستی جذاب آن به زبان می آید ، کمتر کسی را میشناسیم تمایل به داشتن اقامت دائم ترکیه نداشته باشد ، سالانه هموطنان زیادی از سراسر کشورمان به کشور همسایه ( ترکیه ) سفر میکنند ، وجود جاذبه های گردشگری بی نظیر ، امکانات توریستی ، هم مرز بودن این کشور با کشور ایران و عدم نیاز به ویزا برای مدت محدود باعث شده است تا ترکیه یکی از توریست پذیر ترین کشور های همسایه برای هموطنان عزیز به شمار رود . فارغ از محدودیت های زمانی جهت حضور توریستی در این کشور ، برخی ترجیح می دهند به جای دریافت اقامت توریستی مدت دار ( 90 ) روز ، نسبت به اقامت دائم ^ مهاجرت به کشور ترکیه ^ اقدام نمایند تا بتوانند به صورت دائمی در این کشور زندگی کنند .


تصویر اول صفحه اقامت دائم

شرایط اخذ پاسپورت ترکیه

لطفا توجه داشته باشید ، اقامت دائم با تابعیت متفاوت می باشد ، در صورت دریافت تابعیت کشور ترکیه شما قادر به دریافت پاسپورت این کشور و استفاده مزایای شهروندی می شوید اما در اقامت دائم صرفا به منظور زندگی در این کشور بدون محدودیت زمانی می باشد و شما صرفا یک خارجی هستید که در این کشور اجازه سکونت دائم دارید.


کار و استخدام

سرمایه گذاری و ثبت شرکت

ازدواج با شهروند ترک

خرید ملکتصویر دوم صفحه اقامت دائم پاسپورت

اخذ اقامت دائم ترکیه با خرید ملک

از آنجایی که پاسپورت کشور ترکیه دارای ارزش بالا بوده و از طریق آن به می توان بدون محدودیت با کشورهای اروپایی ، آسیایی ، امریکا مرکزی و ... بدون ویزا سفر داشت . همین مساله سبب رشد چشم گیر ایرانیان برای دریافت اقامت و پاسپورت این کشور می باشند . خرید ملک و یا سرمایه گذاری از این طریق یکی از روش هایی است که این روزها مورد استقبال ایرانیان زیادی قرار گرفته است ، در قوانین کشور ترکیه در سال 2019 ذکر شده است . در صورتی که شما در این کشور نسبت به خرید ملک به ارزش 250 هزار دلار کشور آمریکا اقدام کنید و یا مجموع سرمایه گذاری شما در این کشور به این ارزش برسد ، امکان دریافت و اخذ پاسپورت ترکیه را کسب میکنید و به شما تابعیت این کشور داده می شود . این روش یکی از آسان ترین و سریعترین راه ها برای دریافت پاسپورت Turkey  می باشد .از طریق شماره واتس اپ با مشاوران ما در ارتباط باشید